Lüks Davetiye Modelleri ve Fiyatları

Lüks Davetiye Modelleri ve Fiyatları

Ankara Lüks Davetiye Modelleri ve Fiyatları

Davetiye sünnet, evlenme düğünü ve çeşitli organizasyonların yapılacağına dair bir çağrı ve bilgilerin yer aldığı kısa mektuplardır. Çok farklı kalitede davetiyeler olmakla birlikte lüks davetiye modelleri ve fiyatları değişkenlik gösteriyor. Özellikle ne tarzda bir düğün ya da organizasyon yapacağınızın habercisi olan bu davetiyeler her bütçeye hitap ediyor. Bu ölümsüz anlara tanık olacak olan modeller pek çokken fiyatlar da elbette ki değişiklik gösteriyor. Son yıllarda kampanyalı ve çok ince malzemeden baskı davetiyeler söz konusu olurken lüks ve kalın karton davetiyeler de ilgi odağı oluyor. Farklı detay ve süslemeleri ile bu davetiyelerin hepsi aslına bakılırsa birbirinden güzeldir.

Faklı Teknikler ve İşçilik

Davetiyeler o denli çeşitli ki karar vermek elbette ki zor. Farklı teknikler ile basılan bu davetiyelerdeki işçilik de maliyetler üzerinde etkili. Çünkü bazı davetiyeler sadece zarf ve içten oluşmuyor. Kurdele, hasır ip, mühür, püskül gibi farklı detaylardan oluşan davetiyeler de bulunuyor. Mekân tasarımı ve yapılacak davet ile uyumlu olduğunda daha şık bir görünüm sunan bu davetiyelerde fiyat elbette ki önem arz ediyor. Düğün, nişan ya da diğer organizasyonlar yapılırken giderler de çok fazla olduğundan dolayı herkes kendi bütçesini göz önünde bulunduruyor. Ancak bütçe noktasında sıkıntısı olmayan ya da sadece özel dostlarına kaliteli ve şık bir tasarım sunmak isteyenler tarafından lüks davetiye modelleri ve fiyatları sunuluyor. Diğer davetiyelere göre daha pahalı olan lüks davetiyelerde farklı materyaller de kullanılabiliyor.

Gelin Bizimle Standartların Dışına Çıkın

Davetiye siparişi vermeden evvel tasarıma dikkat etmek gerekiyor. Standartlar dışında farklı ve ilginç bir davetiye arıyorsanız yine bu modelleri de Yeni Fikir Matbaa’da bulacaksınız. Sade ya da çok şatafatlı davetiyeler zevke göre seçilirken altın varaklı, yazıların gri tonlarda olduğu, lazer kesim, kurdele ve püskül detaylı gibi pek çok model karşımıza çıkıyor. Ayrıca zarflı modellerin yanı sıra tek zarftan oluşan zarfsız lüks davetiyeler de bulunuyor. Ferman şeklinde sarılan bu modellerin yanında çantalı davetiyeler de özel tasarımları ile dikkat çekiyor. Kutulu ve yanında özel hediyeler olan davetiyelerin fiyatları da elbette ki standart modellere göre daha fazla oluyor.