Lüks Düğün Davetiyesi

Lüks Düğün Davetiyesi

Lüks Düğün Davetiyesi 2020

Özenle hazırlanmış, farklı kalınlıkta davetiye kâğıtlarına basılmış olan ve kısa bir mektup özelliği gösteren davetiyeler duyurma ve çağrı amacı gütmektedir. Her bütçeye uygun modellerin yanında bazı çiftler lüks düğün davetiyesi tercih etmekte. Lüks ya da vip davetiye adını alan bu modeller yüksek mukavemetli ve oldukça dayanıklı ürünlerdir. Farklı baskı tekniklerinin kullanıldığı davetiyeler düğün konseptine uygun olacak renk ve desenlerde tercih edilebilir. Şık ve prestijli olan bu ürünler farklı renk ve şekillerde olurken kaliteleri ile dikkat çekiyor. Fiyat bakımından diğer modellerden ayrılan lüks düğün davetiyesi oldukça heyecan verici ve unutulmayacak anlara bırakılan en önemli hatıralardan bir tanesi oluyor.

Vip Davetiye

Lüks düğün davetiyesi ya da vip davetiye adı verilen bu ürünler tercih edilirken Yeni Fikir Matbaa olarak çiftlere çok geniş alternatifler sunuyoruz. Sadeliğin şıklığının konuştuğu bu modeller ile doğru tasarım ve uygun içerik ile davetlilerinizi de mutlu edebilirsiniz. Bu şık davetiyeler ile kişiliğinizi yansıtırken kalitenizi de ortaya koyabilirsiniz. Davetiyeler düğüne çağrı anlamına gelmekle birlikte sanki davetiye verilmediğinde unutulduğumuzu düşünürüz. Fakat beklentilerinizi yansıtan şık tasarımları ile bu davetiyeler farkınızı ortaya koyacak. Ayrıca davetiyelerin iç ve zarf kısımlarının da birbiri ile uyumu bu davetiyelerde göze çarpıyor. Renkler birbiri ile uyumlu olurken son yıllarda davetiyelerde altın varak detayının kullanılması da şık bir görünüme sebep olur.

Kalın Davetiye

Kalın davetiye modellerini Yeni Fikir Matbaa olarak siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Farklı kalınlıklarda olan davetiyelerin kalınlıkları arttıkça fiyatları da artmaktadır. Lüks düğün davetiyesi diğer davetiye modellerine göre daha kalın ve süslü olmakta. Ayrıca bu tip davetiyelerde çeşitli detayların olduğu da göze çarpmaktadır. Kurdele, püskül, mühür gibi detaylar fiyatlar üzerinde belirleyici olmaktadır. Yine son yıllarda şeffaf davetiyeler de göz önüne çıkmaktadır. İnci detaylı davetiyeler ile birlikte el çantalı modeller de bulunmakta. Ayrıca lazer kesim davetiyelerin de kalın davetiye kartonların üretildiği görülmektedir. Davetiye kodu üzerinden firmamız ile iletişime geçerek birbirinden orijinal ve güzel bu modelleri sipariş edebilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.