Zarflı Davetiye Modelleri

Zarflı Davetiye Modelleri

Zarflı Davetiye Modelleri 2020

Özel davetiye kâğıtlarına basılmış olan davetiyelerin davetlilere sunulması zarflı ya da zarfsız şekillerde yapılabileceği gibi bu gün pek çok kişi zarflı davetiye modelleri tercih etmekte. Bu sayede hem davetiyenin iç kısmı zarar görmemiş, hem de dış kısmına rahatlıkla davetli ismi yazılmış oluyor. Geçmiş yıllarda beyaz klasik zarf şeklinde sunulan davetiyeler bu gün farklı renk ve desenlerden oluşuyor. Son yıllarda sade içyapılarının yanı sıra renkli zarfların kullanıldığı da gözden kaçmıyor. Ayrıca bu zarfların uç ya da orta kısımlarına gelin ve damat isimlerinin basıldığı da görülüyor. Pembesinden kırmızısına, yeşilinden bordosuna kadar rengârenk zarflar sayesinde davetiyeler davetlilere özel hale geliyor.

Doğal Ürünlerden Oluşan Modeller

Zarflı davetiye modelleri lüks ya da belirli bir standartta olabilmekte. Ayrıca yine son yıllarda doğal ürünler yönelik kendini davetiye modellerinde de gösteriyor. Hasır zarflar ve jüt ipler sayesinde davetiyeler farklı bir kava kazanıyor. İçi ve dışı aynı renk olan modellerin yanında bu gün farklı renk zarf kullanımı daha çok revaçtadır. Açılıp kapanan zarfların yanı sıra üstten yerleştirmeli ya da yandan açılmalı şekilde olan zarf modelleri de bulunuyor. Özellikle kraft zarf adı verilen zarflar tercih edildiğinde jüt iplere renkli çiçekler de eşlik ediyor. Jüt iplere isimlik yerleştiriliyor ve davetlilerin isimleri bu alana yazılabiliyor. İsimlik de yine farklı şekillerde olabiliyor. Ayrıca bir ip yardımı ile zarftan çekilerek çıkarılan modeller de bulunuyor.

Yaz Düğünlerin Tercihi Renkli Modeller

Özellikle bahar ve yaz aylarında yapılacak olan düğünler için daha renkli modeller tercih ediliyor. Sıcak bir ambiyans sunması için çiçekli modeller de son yıllarda çokça tercih edilirken zarf rengi ise çiçek rengi ile aynı oluyor. Ayrıca farklı kesim zarflar da bulunuyor. Oval, lazer kesim gibi farklı kesim teknikleri kullanılarak hazırlanan zarflar klasik zarf formundan çıkarak farklı bir havaya bürünmüştür. Ayrıca şeffaf zarflı modeller de yine son yılların vazgeçilmezi olmaktadır. Şeffaf zarfların kapanması için kurdele kullanılırken davetiye rengi ile eşleşecek şekilde seçilen mühür detayı da davetiyelere farlı bir hava katıyor. Modelleri inceleyerek sizler de hemen sipariş verebilirsiniz.